escort bayan (8)

İlk Seksinize Hazırlanmak: Yeni Başlayanlar İçin İpuçları

Tanımadığınız bir partnerle ilk cinsel ilişkinizde hamile kalamayacağınızı veya cinsel yolla bulaşan herhangi bir hastalığa yakalanamayacağınızı düşünüyorsanız, çok yanılıyorsunuz. Prezervatif, bir tutku anında gereksiz riskleri azaltmanıza yardımcı olabilecek şeydir.

Evet, ilk seks her zaman utanmakla ilgilidir. Ancak seksolog Ekaterina Fedorova, okuyuculara birçok garip andan kaçınmanın yollarını anlattı. Bize bir yabancıyla yapmaya değer şeyleri ve yapmamanız gerekenleri anlattı.

Ayrıca uzman, yaş ve cinsiyetten bağımsız olarak herkese uygun önerilerde bulundu.

İlk Seks İçin Nasıl Hazırlanır?

1. Prezervatif, kayganlaştırıcı, lateks mendiller her zaman çantanızda olmalıdır. Ayrıca mendilleri ve silecekleri de unutmayın.

Seks sırasında prezervatif kullanacağınız konusunda eşinizle hemen anlaşmanız daha iyidir. Bu konu hala tartışmalıysa ve adam aynı fikirde değilse, böyle bir adamla seks yapmayı kabul etmeyin.

2. Erkekler ve kadınlar ilk cinsiyetlerini farklı hayal ederler. Bu nedenle, kendinizi bir battaniyenin altında bulmadan önce her şeyin (ve özellikle önemli konuların) nasıl olacağı hakkında konuşmaya değer.

3. Kaba fanteziler iyi bir başlangıç ​​değildir. Bu tür deneyleri bir kenara bırakın.

4. Bir erkek ve bir erkek arasındaki seks hakkında konuşuyorsak, o zaman her iki partnerin yakınlığına hazırlanmak özellikle önemlidir. Güvenliğe dikkat edin.

5. Seks yapmadan önce kendinize şu soruyu sormak en iyisidir: “Yıllar sonra buna pişman olacak mıyım? Bu tutkuyu hatırlamaktan utanmaz mıyım? ”

6. İlk seks için banyolu, güvenli ve rahat bir yer seçmek iyidir.

7. İlk okşamalardaki hassasiyet, harika bir başlangıcın anahtarıdır. Her iki ortak da yakında gerçekleşecek penetrasyon için fiziksel olarak hazırlanmalıdır. Bu işlemi kolaylaştırmak için bir yağlayıcının kullanışlı olduğu yer burasıdır.

8. Eşinizin gerçekten yakınlık istediğinden emin olmak da aynı derecede önemlidir. Ayrıca birisi incinirse, rahatsız olursa veya artık devam etmek istemezse durmaya hazır olmanız gerekir.

9. Erkeğin yeni bir partnerle daha hızlı boşaldığı, ancak kadınların erkeği öğrenmek için zamana ihtiyacı olduğu anlaşılmalıdır.

10. Bir kız ilk erkek olmadığınızı iddia ederse, kızlık zarı yırtılması sırasında kanın her zaman ortaya çıkmadığını bilmelisiniz.

11. Seks sadece iki kişilik bir meseledir. Partneriniz hakkında konuşmak, ondan şikayet etmek en iyi seçenek değil.

İlk seksinize hazırlanmak: Yeni başlayanlar için ipuçları

Bir yanıt yazın