seks hikaye

Seks Hikaye-Komşu Komşunun Sikine Muhtaçtır

Seks hikaye Komşuluk ilişkilerinin çok güzel olduğu bir apartmanda yıllardır otururum ve insanlar birbirlerini tanıdıklarından dolayı, gerçekten aile gibi oldukları bir ortam içinde beraber oturmanın güzelliği içinde yaşarlar. Fakat son zamanlarda yeni yeni kiracıların gelmesiyle apartman biraz daha hareketlenmiş durumda. Ben de dul bir kadın olarak yaşıyorum sexs hikayeleri okuyarak günlerimi geçirmeye çalışıyorum. Azgınlığım gerçekten tavan yapmış durumda ve benimle ilgilenecek bir sevgiliye ve bir dosta aşırı şekilde ihtiyaç duyuyorum. Güzel hazlar alabilmek amacıyla böyle bir yol içine giriyorum.
Apartmana yeni taşınan yalnız yaşayan bir adam olduğunu öğrendim. Çok saygılı ve kibar bir beyefendi olması itibariyle, gerçekten hoşuma de gitmişti. Sabah işe giderken akşam işten dönerken denk geliyoruz ve ben rahatsız olmayayım diye başının ucuyla bana selam veriyordu bu genç adam. Aramızda tahminime göre yaklaşık 10 yaş falan vardır diyebilirim bu arada. Çok göz göze gelmemeye çalışıyor ve aşırı utangaç olan bu genç adama kancayı takmaya karar vermiştim. Yaşanmış seks hikayesi

Seks Hikaye

Bir akşamüstü denk geldiğimizde; hiç hayırlı olsun falan da diyemedik bir şeye ihtiyacınız var mı gibisinden bir soru yönelttim. O da ilginiz için teşekkür ederim bir şeye ihtiyacım yok ama kahve içmeye beklerim sizi dedi. Ben de hay hay tabii neden olmasın bu akşam müsaitseniz bir kahvenizi içmeye gelirim dedim. Orada neler yaşanacağını bilmediğimden dolayı hazırlıklı gitmeyi tercih ettim. Güzelce bir duş aldım ve arkasından içime güzel iç çamaşırları giydikten sonra kapısının önüne gelip kapısını çaldım. Kapıyı açtı ve hoş geldiniz buyurun diyerek beni içeriye davet etti. Ben de bekletmeden hemen içeri girdim.
Tek başına yaşadığından dolayı, yemek yapma konusunda falan çok başarılı olmadığından falan bahsetti. Ben de yemek yapmaktan çok keyif aldığımı ve onun için de yemek yapabileceğimi söyledim. Hoşuna gitti ama böyle bir şeyi tabi ki kabul edemem diye de ekledi. Neyse biraz kendinden bahsetsene falan dedi. Ben de dul kaldığımı ve tek başıma yaşamımı devam ettirmeye çalıştığımı söyledim. Biraz açık sözlü olduğumdan dolayı direk ne var ne yoksa söyledim. Bu durum onun hoşuna gitmiş olacak ki hain planlar içerisinde olduğu geldi aklıma bir anda.

Escort Seks Hikayesi

Sexs hikayelerindeki gibi bir birliktelik neden yaşanmasın diye sordum kendi kendime. Ciddi anlamda ben de bu adamdan hoşlanmaya başlamıştım. Rakı içmekten çok hoşlandığımdan dolayı, bir gün rakı içer miyiz diye bir soru yönelttim. O da neden olmasın tabii ki içeriz rakı dedi ve ben de onu ertesi akşam rakı içmeye davet ettim. Bu teklifim çok hoşuna gitmiş olacak ki mezeleri siz kendiniz hazırlayacaksınız değil mi diye sordu. Tabii ki kendi ellerimle senin için özel olarak mezeler hazırlayacağım diye söyledim.

Rakıdan Sonra Güzel Bir Vuruş

Biraz nostalji şarkılar falan dinlemekten hoşlandığımdan dolayı, o gelmeden önce pikaba güzel bir plak koydum ve çalmaya başladı. Ondan sonra kapım çalındı ve şık kıyafetlerimle onu karşıladım. O aynı apartmanda oturduğumuzdan dolayı, pek fazla özenmeden çıkmış gelmiş ve gözümden kaçmadı ama takılmadım da. Çünkü benim amacım bir hayli farklıydı. Onu yatağa atıp ondan güzel bir şekilde faydalanmak olduğundan kıyafeti pek de umurumda değildi açıkçası. Neyse biraz sohbetten sonra masaya geçtik ve içmeye başladık rakıları. Birinci kadehler, ikinci kadehler ve sonrasında arkasından artık kafamın güzel olmaya başladığını hissettim. Dans edelim mi dedi bana. Bu teklifi aşırı hoşuma gitti ve dans etmeye başladık.
Bir yandan dans ediyor bir yandan da güzel gerçek seks hikayesi bir şekilde bakışıyorduk. Tam bakıştığımız sırada dudaklarıma yapıştı ve beni öpmeye başladı. Güzel parfümler sıkmıştım o bana yakınlaşınca kokumu güzel bir şekilde alsın diye. Beklediğim gibi de oldu ve deli gibi öpmeye başladı beni. Bir yandan elleriyle popomu elliyor bir yandan da beni orgazm etmeye çalışıyordu. Her şeyi keyifli bir biçimde yaşamak adına elimden ne geldiyse yapmıştım ve neticesini de almaya başlamıştım. Her tatlı bir macera gibi bu macerada yatakta bitti. Yatakta güzel şeyler yaşama güdüsüyle en tatlı hallerimi sunmayı bir dakika bile ihmal etmemiştim.

Bir yanıt yazın